Oczyszczanie wodorowe – czy warto?

twarz kobiety po oczyszczaniu wodorowym

Oczyszczanie wodorowe – czy warto?

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzania w głąb skóry drobnych cząstek aktywnego wodoru, których zadaniem jest oczyszczanie komórki skóry, poprzez zwalczanie wolnych rodników. Pierwiastek ten jest wprowadzany do głębokich warstw skóry za pomocą strugi wody pod wysokim ciśnieniem. Oczyszczanie wodorowe jest łączone z zabiegiem elektroporacji, czyli traktowaniu skóry drobnymi ładunkami elektrycznymi, dzięki czemu dodatkowo skóra jest stymulowana do produkcji kolagenu.

 

Jeśli szukasz informacji o tym, czy warto skusić się na przeprowadzenie zabiegu oczyszczania wodorowego, to prawdopodobnym jest, że wpisywałaś w wyszukiwarkę hasło: “oczyszczanie wodorowe Sosnowiec” i nie znalazłaś dobrze wytłumaczonych zagadnień. Nic nie szkodzi, bo właśnie czytasz artykuł, który był napisany właśnie dla takich ludzi jak Ty – poszukujących wiarygodnych informacji na temat zabiegu oczyszczania wodorowego.

 

Więcej o oczyszczaniu wodorowym

Zabieg oczyszczania wodorowego jest zabiegiem bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny, nie wymagającym przygotowania ze strony pacjenta, a tym bardziej nie wymaga on okresu rekonwalescencji.

 

Zalecany jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Terapia wodorem wzmacnia ściany naczyń włosowatych, co powoduje, że zabieg oczyszczania wodorowego z powodzeniem może być przeprowadzony u osób z cerą naczyniową i innymi zniekształceniami skóry twarzy. Ze względu na działanie kojące – wspomaga gojenie się ran oraz poprawia wygląd cery z problemami trądzikowymi.

 

Jako indywidualny zabieg daje efekty dogłębnego odświeżenia i oczyszczenia oraz wspomaga wyrównanie kolorytu skóry.

 

Reklama: Powiększanie ust Dąbrowa Górnicza

 

Lista efektów zabiegu oczyszczania wodorowego

Jeśli szukasz powodów do przeprowadzenia na sobie zabiegu oczyszczania wodorowego, to skorzystaj z poniższej listy:

 

  • dotlenienie skóry właściwej;
  • nawilżenie i wygładzenie skóry;
  • przebudowa włókien kolagenowych;
  • poprawa jędrności skóry;
  • uszczelnienie naczyń krwionośnych.