Lista kontrolna do przeprowadzki do nowego mieszkania

Mieszkanie zakupione z gdańskiego skupu mieszkań. Na zdjęciu widać kanapę, szafę, obraz oraz roślinę w doniczce.

Lista kontrolna do przeprowadzki do nowego mieszkania

Przeprowadzka do mieszkania może być naprawdę ekscytująca, ale również bardzo stresująca! Skorzystaj z naszej podręcznej listy kontrolnej, aby upewnić się, że nie zapomnisz o żadnych ważnych szczegółach…

 

Jeśli jednak dopiero zastanawiasz się nad sprzedażą twojego mieszkania, to warto pomyśleć  nad skorzystaniem z oferty skupu mieszkań. Jeżeli szukałeś informacji na ten temat, to bardzo prawdopodobnym jest, że wpisywałeś w wyszukiwarkę frazę: “skup mieszkań Trójmiasto”, ale prawdopodobnie nie znalazłeś tam niczego wartościowego. Poniższy artykuł przedstawi Ci listę kontrolną do przeprowadzki oraz udowodni, dlaczego warto skorzystać z oferty zakupu mieszkań (np. w Trójmieście).

 

Wstępne przygotowania do przeprowadzki

Zdecyduj o dacie przeprowadzki (zazwyczaj jest to data zakończenia budowy) zaraz po wymianie kontraktów,  jednak unikaj przeprowadzki piątki dni wolne od pracy, ponieważ wtedy firmy przeprowadzkowe mają duży popyt i mogą pobierać wyższe opłaty.

 

Co ważne – serdecznie zalecane, abyś znalazł sobie odpowiednią firmę przeprowadzkowa, Ponieważ pozwoli ci to na zaoszczędzenie czasu i nerwów.

 

Sprawdź: skup mieszkań Trójmiasto

 

Skup mieszkań – przeprowadzka a wartość starego mieszkania

Warto jest zrobić porządki nie tylko z powodu przeprowadzki, ale również dla zwiększenia wartości mieszkania, na co bardzo patrzą skupy mieszkań. Wysprzątane mieszkanie sprawia wrażenie większego, co zwiększa wartość twojego mieszkania w oczach agentów skupu mieszkań. Do gruntownego sprzątania możesz wynająć firmę sprzątającą.